nazwa.pl
Forum Merc-Mania-Club Polska Strona Główna Forum Merc-Mania-Club Polska
Mercedesy to nasza wspólna pasja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[639] Zakup - porady
Autor Wiadomość
fokus218
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-06, 22:44   [639] Zakup - porady

Witam serdecznie planuję zmienić mojego poczciwego merca w638 na w 639 oglądałem kilka ofert lecz jakoś nie specjalnie były to zachęcające modele powycierane kierownice a przebiegi (niby) 100 i nieco pond tyś km stąd tez chciał bym się was poradzić czy to możliwe by po 100tyś była wytarta kiera mieszek i sam lewarek zmiany biegów??.
Oglądałem dzisiaj ten egzemplarz

http://www.autotrader.pl/...2005/115165195/

Przebieg niby trochę ponad 100tyś na oko nie jest powycierany ani nic czy może zauważacie na fotkach jakieś nieprawidłowości?? no i ten przebieg chyba raczej cyganiony?.

Serdecznie dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam. :D

colln 

Miasto: PL Piotrków/It Aosta
Wysłany: 2011-02-06, 23:18   

Van rodzinny to to nie jest więc jak ktoś kupił do firmy to musiało mu bardzo kiepsko iść skoro robił tym niecałe 20 tys km/rok.. a skoro mu kiepsko szło to pewnie auto jak napisane garażowane, widać w tym garażu dziwne warunki musiały panować skoro kierownicę żeżarło a lakier ok :D
sprawdź daty produkcji na oponach powinno mieć dopiero 2-gi komplet czyli uwzględniając ich transport magazynowanie sprzedaż powinny być z 2007 roku, tarcze hamulcowe powinny być od nowości
Różne marki a z Mercedesów: Były W210 E290TD B klasa W245 2.0 CDI S klasa W220PB no i PO PRAWIE 3 LATACH SZUKANIA KUPIŁEM u Niemca S-klasę W140 S300TD z ESP `98r Ostatnio W220AMG Designio 4-Matic a zamiast ML jest Volvo XC90 Bi-turbo

fokus218
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-07, 08:53   Mercedes w639

No właśnie mnie to troche zastanawia auto było zakupione w Polskim salonie na firmę a co to za firma ze 20 tyś rocznie robili ja mam firmę i robię 100 tyś rocznie lekko jadę dzisiaj oglądnąć jeszcze raz gruntownie to auto facet twierdzi ze możemy do Aso podjechać nawet by spr. jego przeszłość przebiegu no i próg przedni od kierowcy do malowania bo jest tam taka łatka do samej blachy ale jakoś dziwnie bo nie jest to wytarte tylko jak by odpadło po prostu. :?

fokus218
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-09, 22:39   vito

Auto zostało zakupione więc temat chyba zbędny jedno mnie boli kupione w mercedes benz Zasada śląsk a to go będzie bolało przez całą eksploatację i wydać ze to made in zasada jak zasadzi to tylko raz ale taką lekką minę:) :D :D

Odpowiedz do tematu