nazwa.pl
Forum Merc-Mania-Club Polska Strona Główna Forum Merc-Mania-Club Polska
Mercedesy to nasza wspólna pasja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przepustnica v klasa 2.3 benzyna
Autor Wiadomość
rex` 

Miasto: Poznań
Wysłany: 2010-05-27, 08:17   Przepustnica v klasa 2.3 benzyna

Jeżeli chodzi o mój problem to auto zachowuje się tak samo na benzynie jak i na gazie.Oczywiście wszystkie naprawy były robione na benzynie.Na wolnych obrotach obroty falują między 800 a 200 obr i po chwili silnik gaśnie.Tak samo zachowuje się na benzynie i na gazie.Po wielu pobytach u mechanika,naprwieniu ponoć zaśniedziałych wiązek, ustawino mi obroty na poziomie 1000 ,w jaki sposób ,tego nie wiem.Cały czas na komputerze ,jednak, pojawiał się komunikat "błąd wolnych obrotów,brak prądu na sterowniku siłownika przepustnicy" o ile dobrze cytuję,nikt nie potrafił mi pomóc a każdy powtarzał kup nową przepustnicę i problem zniknie,więc zakupiłem nową przepustnicę .Pojechałem do servisu w Niemczech i tam mi ją zaadaptowano i wszystko było ok.Nikt jednak nie wykonał jazdy próbnej i po kilku kilometrach problem braku,falowania wolnych obrotów,powrócił.Zmęczony całą sytuacją powróciłem do starej przepustnicy.Obroty mam na poziomie 1000, podłączając komputer, komunikat pojawia cały czas taki sam i tak jeżdżę,ale gnębi mnie to strasznie bo pieniędzy wydałem sporo a problem nie zniknął.W jakiś sposób prawdopodobnie stara przepustnica oszukuje system,ale to inna sprawa.Ostatnio pojawiła się teoria o zepsutym komputerze co zaczyna mnie już bawić.Chociaż kto wie,może jeden z pinów od kompa nie styka,sam juz nie wiem.Podobno w tych modułach można grzebać,ot taki to problem mnie spotkał.

Odpowiedz do tematu