nazwa.pl
Forum Merc-Mania-Club Polska Strona Główna Forum Merc-Mania-Club Polska
Mercedesy to nasza wspólna pasja

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakładanie i usuwanie konta na forum
Autor Wiadomość
Luki 

Miasto: Warszawa
Wysłany: 2008-01-18, 11:03   Zakładanie i usuwanie konta na forum

1. Co daje założenie konta na forum?

Obecnie dostęp do wszystkich podfor wymaga zalogowania. Aby się zalogować najpierw należy się zarejestrować. Rejestracja i korzystanie z forum jest bezpłatne.

2. W jaki sposób przebiega rejestracja nowego użytkownika?

Na początku użytkownik musi wypełnić formularz rejestracyjny. Bardzo ważne jest poprawne wypełnienie pola z adresem email oraz pól obowiązkowych oznaczonych gwiazdkami. W polu "Miasto" proszę podać miejscowość w jakiej aktualnie się znajdujesz lub ewentualnie kilka miejscowości w następujący sposób np. Warszawa/Londyn/Berlin. Informacje te można w późniejszym czasie w razie potrzeby zmienić samodzielnie edytując profilu.

Po wypełnieniu formularza należy oczekiwać na maila aktywacyjnego, który zostanie wysłany automatycznie. W mailu zostanie przesłany link przy pomocy którego neleży aktywować konto. Aktywacja konieczna jest w celu potwierdzenia poprawności adresu email.

Ostatni etap to oczekiwanie na akceptację konta przez Administratora. Podczas tego procesu Administrator sprawdza poprawność wypełnienia profilu i jeśli wszystko jest OK to ostatecznie akceptuje konto. Zazwyczaj konta są akceptowane codziennie. Czas oczekiwania na akceptację konta nie powinien być dłuższy niż 48h, jednak w wyjątkowych przypadkach może być dłuższy - prosimy o cierpliwość.

3. Zarejestrowałem się, aktywowałem konto i nadal nie mogę się zalogować - dlaczego?

Ostatni etap to oczekiwanie na akceptację konta przez Administratora. Podczas tego procesu Administrator sprawdza poprawność wypełnienia profilu i jeśli wszystko jest OK to ostatecznie akceptuje konto. Zazwyczaj konta są akceptowane codziennie. Czas oczekiwania na akceptację konta nie powinien być dłuższy niż 48h, jednak w wyjątkowych przypadkach może być dłuższy - prosimy o cierpliwość.

4. Zarejestrowałem się, aktywowałem konto i po jakimś czasie otrzymałem informację, że konto zostało usunięte - dlaczego?

Profil nie został poprawnie wypełniony. Proszę zarejestrować się ponownie i starannie wypełnić wymagane pola. W polu "Skąd" proszę nie wpisywać "Polska", "z miasta" itp. oraz nie używać skrótów które mogą być niezrozumiałe dla wszystkich (przykład: skrót "GM" jest nie do zaakceptowania natomiast "Grodzisk Maz." jak najbardziej).

5. Co powinienem zrobić po pierwszym udanym logowaniu?

Proszę dodać odpowiedni podpis do swojego profilu. Należy w nim umieścić jak najwięcej danych o posiadanym samochodzie Mercedes-Benz (minimum model, silnik i rok produkcji) co ułatwi forumowiczom udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania. Jako wzór mogą posłużyć podpisy innych forumowiczów widoczne w ich postach.

Następnie proszę zapoznać się z ważnymi informacjami i ogłoszeniami oraz proszę przeglądnąć wszystkie podfora, aby zaponać się z zasadami pisania postów i zakładania nowych tematów. Następnie trzeba koniecznie przywitać się zakładając nowy temat na podforum "Tutaj się witamy". Jeżeli tego nie zrobisz to nie będziesz mógł pisać a jedynie czytać forum.

6. Wysłałem maila do administratora i nie dostałem odpowiedzi - dlaczego?

Najwidoczniej odpowiedź znajduje się już na forum i nie jest wymagane udzielanie indywidualnej odpowiedzi. Jeśli zgłosiłeś problem to albo problem występuje u Ciebie z winy Twojego komputera albo administrator już wie o problemie dotyczącym większej ilości użytkowników i pracuje nad rozwiązaniem problemu.

7. Założyłem konto i po 30 dniach dostałem informację, że konto zostało usunięte - dlaczego?

Jeżeli użytkownik nie zaloguje się przez 30 dni po dokonaniu rejestracji to konto zostaje usunięte z bazy.

8. Nie korzystałem z forum przez jakiś czas i dostałem informację, że konto zostało usunięte - dlaczego?

Jeżeli użytkownik nie napisał żadnego posta i nie logował się przez ostatnie 180 dni to konto zostaje usunięte z bazy.
Mercedes S124 300D 1992 Sportline - sprzedany

Odpowiedz do tematu